GELİŞİM PROGRAMLARI

TÜRSAB Akademi Gelişim Programları

KARİYER EĞİTİMLERİ
Sektörümüzün çağın gerekliliklerine uygun tasarlanan ve katılımcılarımızın teknik bilgi ve yetkinliklerinin daha da geliştirilmesini amaçlayan eğitim programlarıdır.
KİŞİSEL GELİŞİM VE DESTEKLEYİCİ EĞİTİMLER
Sektörümüzün insan kaynağı profilini daha da güçlendirmek amacıyla eğitim ihtiyaç analizleriyle üye acentalarımızın eğitim ihtiyaçları doğrultusunda talep edilen/tasarlanan eğitim programlarıdır.
SATIŞ VE İLETİŞİM EĞİTİMLERİ
Modern çağın getirdiği değişim ve gelişim süreçleri göz önünde bulundurularak, yeni metotların da aktarıldığı gelişim programlarıdır.
LİDERLİK EĞİTİMLERİ
İlgili eğitim modülüyle farklı kuşakların yönetimi, iletişimi ve farklı iş modellerinin günümüz dünyasındaki yapılış şekillerinin detaylandırıldığı yol gösterici metotların verildiği online / sınıf eğitimleridir.
SINAVA HAZIRLIK EĞİTİMLERİ / ONLINE SINAVLAR
Düzenlenecek olan online sınavlar için hedef kitleye açıklayıcı bilgilendirmesi yapılan destekleyici, 7/24 yapılan online hazırlık eğitimleri ve sınavlardır.
İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ
6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında çalışanları genel iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirilen güncelleme eğitimleri, tatbikatlar ve İlkyardım eğitimleridir.
KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMLERİ
İç Denetçilerimize verilen içeriği ilgili Kalite Yönetim Sistemini kapsayan eğitim programlarıdır.

İlgili Gelişim Programlarının Detaylarına Ulaşmak İçin Tıklayınız